Pergalę po atkaklios kovos iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (19-5), kuri svečiuose 87:78 (18:20, 22:19, 18:25, 29:14) palaužė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (7-15).

Ketvirtojo kėlinio viduryje baskai dar atsilikinėjo 66:72, bet tuomet įsisiautėjo Luca Vildoza, Rokas Giedraitis jam atliko 2 rezultatyvius perdavimus iš eilės, o tai įkvėpė pergalingą svečių spurtą.

„Baskonia“ ekipa lemiamu metu įspūdingai spurtavo 19:4 bei išsiveržusi į priekį 85:76 privertė varžovus pamiršti mintis apie pergalę.

R. Giedraitis šiame mače per 29 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 25 minutes pridėjo 4 taškus (2/2 dvit.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 18 naudingumo balų.

„Obradoiro CAB“ gretose naudingiausiai žaidė Laurynas Beliauskas. Įžaidėjo sąskaitoje – 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 17 naudingumo balų per 17 minučių.

Laurynas Birutis ant parketo praleido tik 9 minutes, per kurias sukrapštė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą. Vidurio puolėjo pasirodymas įvertintas -1 naudingumo balu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)