Puolime strigę „Skraidantys tigrai“ 66:82 (22:25, 18:13, 9:27, 17:17) neatsilaikė prieš Pekino „Ducks“ pulką (19/19).

Sindziango krepšininkai subyrėjo po didžiosios pertraukos. Pirmus du kėlinius jie laimėjo 40:38, tačiau antroje rungtynių pusėje tesukrapštė 26 taškus, o praleido 44.

Pulti nesisekė ir Donatui Motiejūnui. Iki tol po beveik 24 taškus rinkdavęs D-Mo šį kartą į varžovų krepšį žiūrėjo itin retai ir per 23 minutes tepelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai). Jis taip pat dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Tigrų“ gretose rezultyviausiai žaidė Ianas Clarkas su 15 taškų ir Zhou Qi su 13 taškų.

Nugalėtojams 18 taškų surinko Justinas Hamiltonas, 14 – Jonathanas Gibsonas.

Nepaisant nesėkmės, „Flying Tigers“ turnyro lentelėje ir toliau žengia ketvirti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)