Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą tvirtai savo rankose laikė „Olympiakos“ žaidėjai – jie antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dviženkliu skirtumu 25:15. Tačiau vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė prieš didžiąją pertrauką, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir išsiveržė į priekį 43:30.

Po didžiosios pertraukos apsukų nemažinę baskai po truputį ėmė triuškinti varžovus, o paskutinį ketvirtį juos tiesiog nokautavo, kai per 8 minutes sužaidė įspūdingą atkarpą 23:2.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 26 min. pelnė 18 taškų (4/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 18 min. pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškis, 2/2 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Vitorijos komanda tritaškius metė 43 proc. taiklumu (12/28), o jų varžovai – vos 15 proc. (4/27). Įspūdingai „Baskonia“ pataikė ir dvitaškius – 70 proc. (21/30), o jų varžovai – 56 proc. (22/39).

Baskonia“: Luca Vildoza 19 (27 naud.b.), Rokas Giedraitis 18, Achille Polonara 11, Tonye Jekiri 10, Youssoupha Fallas 9, Tadas Sedekerskis, Zoanas Dragičius ir Alecas Petersas po 8.

Olympiakos: Livio Jean-Charlesas 15, Octavius Ellis 12, Shaquielle McKissičius 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)