„Barca“, kuri atsiliko tik pačią pirmą mačo minutę (0:2), labai greitai įsibėgėjo ir jau antro kėlinio pradžioje pabėgo į priekį dviženkliu atstumu bei kontroliavo rungtynių eigą iki pat finalinės sirenos.

Nuostabų pasirodymą svečių gretose surengė Nikola Mirotičius, kuris vidutiniškai rinko po beveik tašką per minutę ir finišavo su 25 taškais (4/4 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 2/2 baudos) per 26 min.

Cory Higginsas pridėjo 16 taškų, o prieš dvikovą pagerbtas Nickas Calathesas – 9 taškus.

PAO komandai iš NBA grįžęs Mario Hezonja sumetė 21, Benas Bentilas – 14, Konstantinos Mitoglou – 13 taškų.

Penktadienį „Barcelona“ namuose priims Ispanijos čempionę Vitorijos „Baskonią“, kurios garbę gina ir du lietuviai – Rokas Giedraitis bei Tadas Sedekerskis.

Atsikvėpti katalonams neleidžia jiems ant kulnų lipantys Maskvos CSKA (18/8) krepšininkai, kurie svečiuose 84:80 (23:23, 10:28, 19:17, 16:28) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (10/15) komandą.

Ilgai dominavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai trečiame kėlinyje galėjo pasigirti 22 taškų pranašumu – 61:39, tačiau jis per likusį laiką išgaravo.

Tiksint paskutinei minutei CSKA tepirmavo jau tik 82:20 ir tik taiklūs Tornikės Šenngelijos baudos metimai leido maskviečiams atsilaikyti.

Rusijos klubą į priekį vedė trys amerikiečiai ir danas: Willas Clyburnas pasižymėjo 21, Darrunas Hilliardas 17 (5/10 tritaškiai), Gabrielis Lundbergas 12 (4/8 tritaškiai), Mike'as Jamesas – 10 taškų.

„Maccabi“ puolimo vežimą tempė: Tyleris Dorsey 20 (5/7 tritaškiai), Othello Hunteris 14 (10 atk. kam., 26 naud. balai), Angelo Caloiaro 9, Scottie Wilbekinas 8 taškai (3/13 metimai iš žaidimo).

Penktą pergalę iš eilės pasiekė ir ant penkto turnyro lentelės laiptelio striktelėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (16/10), kuris savo aikštėje 99:83 (18:23, 28:17, 22:18, 31:25) pranoko „Valencią“ (14-14).

Netikėtu Turkijos klubo puolimo lyderiu tapo Sertačas Šanli, kuris per 27 min. sukaupė 20 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/3 baudos) ir 26 naudingumo balus.

Jam neblogai talkino 19 taškų pasiūlęs Rodrigue'as Beauboisas (5/7 tritaškiai), 16 – Vasilijė Micičius, 15 – Shane'as Larkinas 15 (5/9 tritaškiai), 14 – Krunoslavas Simonas 14.

Valensijos atstovams 15 taškų pelnė Bojanas Dubljevičius, po 13 – Klemenas Prepeličius ir Derrickas Williamsas, 12 – Mike'as Tobey.

Serbijoje dviženklį deficitą panaikino ir išsigelbėjo Miuncheno „Bayern“ (17/10) krepšininkai.

Bavarai po atkaklios kovos 78:76 (15:10, 16:25, 19:22, 28:19) palaužė Belgrado „Crveną Zvezdą“ (7/19) ir išlaikė ketvirtą poziciją.

Trečiame kėlinyje 10 taškų skirtumu atsilikę Vokietijos atstovai lemiamu metu spurtavo 16:5 ir išsivežė reikalingą pergalę.

Už „Bayern“ lauktuves labiausiai atsakingi buvo Wade'as Baldwinas su 27 (7/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/6 baudos) ir Jalenas Reynoldsas su 13 taškų.

Šeimininkų stovykloje geriausiai sekėsi Jordanui Loydui su 26 ir Torrianui Waldenui su 15 taškų.