„Skraidantys tigrai“ (28/12) po permainingos kovos 103:104 (24:22, 25:36, 35:19, 19:27) kiek nelauktai nusileido Šenženio „Leopards“ (19/17) ekipai.

Sindziango krepšininkai po trijų kėlinių pirmavo 7 taškais – 84:77, bet lemiamu metu varžovų šturmo neatlaikė.

Donatas Motiejūnas buvo vienas pastebimiausių tarp „Tigrų“. Neįprastai mažai žaidęs lietuvis per 26 minutes pasižymėjo 17 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 3/4 baudos) ir 9 atkovotais kamuoliais.

Zhou Qi pralaimėjusiesiems surinko 23 taškus ir 15 kamuolių, o Lingxu Zengas – 20 taškų.

„Flying Tigers“ turnyro lentelėje žengia ketvirti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)