Andrejaus Malcevo auklėtiniai Vieningosios lygos rungtynėse namuose 94:99 (21:26, 31:20, 15:24, 27:29) nusileido Zelionos Guros „Enea Zastal“ (11-8) krepšininkams.

Tai yra pirmoji Zelionos Guros ekipos pergalė prieš „Chimki“ per visą istoriją.

A. Švedas per 35 minutes pelnė 34 taškus (9/11 dvit., 4/13 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

Iki šiol rusas daugiausiai šį sezoną buvo pelnęs 33 taškus, kuriuos jis įmetė į Kazanės UNIKS krepšį. Eurolygoje jis dukart pasiekė 32 taškų atžymą.

Likus žaisti 4 minutes svečiai iš Lenkijos užtikrintai pirmavo 88:81, bet „Chimki“ kilo į lemiamą šturmą ir prisivijo 89:90. Vis dėlto lemiamu metu stipresni buvo „Enea Zastal“.

Geoffrey Groselle'as paskutinę minutę pataikė du dvitaškius, o lenkai atsiplėšė 94:89 bei užsitikrino pergalę. Herojumi tapęs G. Grosselle'as iš viso pelnė 27 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)