Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai trečio kėlinio viduryje triuškino varžovus net 23 taškų skirtumu – 72:49, tačiau gerokai per anksti atsipalaidavo ir vos neprisižaidė: svečiai iš Sibiro paskutinę minutę priartėjo iki vieno metimo atstumo.

Svarų indėlį į „Loko“ pergalė įdėjo Lietuvos rinktinės gelbėtojas Mantas Kalnietis. Gynėjas per 32 minutes įmetė 6 taškus (1/2 dvitaškis, 1/2 tritaškis, 1/2 bauda) ir išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų.

Kiek kukliai pasirodė Mindaugas Kuzminskas, kuris per 24 min. surinko 5 taškus (1/2 dvitaškis, 0/3 tritaškių, 3/3 baudos) ir sugriebė 4 atšokusius kamuolius bei išsibaudavo.

Krasnodariečių puolimą į priekį traukė Nigelis Williamsas-Gossas ir Drew Gordonas, sukaupę atitinkamai 27 ir 24 taškus.

„Lokomotiv“ turnyro lentelėje ir toliau didina spaudimą trečia vietą užimančiam Maskvos CSKA (11/5) bei pirmaujantiems Kazanės UNIKS (14/4) ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (15/2).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)