Mače Graikijoje pirmą kartą „raudonarmiečių“ uniformą apsivilko naujokas iš Danijos Gabrielius Lundbergas, o jam kompaniją palaikė po pertraukos į rikiuotę grįžę Mike'as Jamesas, Willas Clyburnas bei Tornikė Šengelija.

Tokios pajėgos leido CSKA ir be traumą patyrusio Danielio Hacketto bei ilgam iškritusio Nikolos Milutinovo dominuoti aikštėje. Bet tik pusę rungtynių.

Shaquielle'o McKissico tempiamas „Olympiakos“ grįžo į kovą ketvirtame kėlinyje ir keliskart net buvo išsiveržęs į priekį.

Likus žaisti 12 sek. Georgios Printezis suteikė šeimininkams minimalų pranašumą (74:73), tačiau Vassilis Spanoulis pažeidė taisykles prieš iš toli atakavusį M. Jamesą.

Pastarasis realizavo du baudos metimus iš trijų palikdamas varžovams vos 2 sek., ir atsakomasis G. Printezio mėginimas tikslo nepasiekė.

Eurolygoje debiutavęs G. Lundbergas prie pergalės prisidėjo 13 taškų, 4 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais bei 3 rezultatyviais perdavimais.

Naudingiau žaidė tik iš JAV grįžęs M. Jamesas, kurio sąskaitoje – 15 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, bet 4 klaidos.

T. Šengelija sugrįžimą pažymėjo 8 taškais, W. Clyburnas pataikė vienintelį dvitaškį iš 4.

„Olympiakos“ gretose nesulaikomas buvo Sh. McKissicas (24 taškai).

CSKA atsitiesė po dviejų pralaimėjimų iš eilės, patirtų žaidžiant be savo lyderių.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 24, Saša Vezenkovas 14 (7 atk. kam.), Georgios Printezis 9;

CSKA: Mike'as Jamesas 15, Johannesas Voigtmannas 14, Gabrielius Lundbergas 13, Joelis Bolomboy 10 (8 atk. kam.).

Kitose ketvirtadienio rungtynėse po nemažiau atkaklios kovos Miuncheno „Bayern“ (16/10) namuose ištraukė pergalę Tel Avivo „Maccabi“ (10/14) iš rankų 72:70 (18:21, 19:17, 14:20, 21:12).

Pergalingus baudų metimus likus 9 sek. iki finalinės sirenos sumetė Nickas Weileris-Babbas, o Scottie Wilbekinui išgelbėti saviškių nebepavyko.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 16 (5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 15, Paulis Zipseris 10, Jamesas Gistas 8;

„Maccabi“: Ante Žižičius 18 (10 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 10 (1/6 trit., 5 rez. perd., 4 kl.), Tyleris Dorsey 9.

Kitą savaitę į Kauną keliausianti Milano „Olimpia“ (17/9) taip pat savoje aikštėje 84:74 (29:26, 27:17, 14:13, 14:18) pratęsė Maskvos srities „Chimki“ (2/23) pralaimėjimų seriją iki 17.

Rusai vertėsi ne tik be Aleksejaus Švedo – užribyje liko ir Janis Timma, Stefanas Jovičius, Jevgenijus Valijevas, Devinas Bookeris.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 17, Luigi Datome 15 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 13 (5 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 12 (10 atk. kam.), Kalebas Tarczewski 10;

„Chimki“: Jordanas Mickey 23 (11 atk. kam.), Errickas McCollumas 15, Sergejus Monia 12 (4/4 trit.), Dairis Bertanis 11.