Beveik visas rungtynes atsilikinėjusios „Neptūno“ krepšininkės šturmą atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kada jų deficitas siekė 39:53.

Agnė Černeckytė tada įmetė šešis taškus paeiliui, Andra Gabalytė smeigė tritaškį ir klaipėdietes nuo šeimininkių skyrė tik šeši taškai – 48:54.

Visgi tada „Neptūnas“ per pusaštuntos minutės nepelnė nė taško, penktą pražangą užsidirbo žaidžiančioji trenerė A. Gabalytė, „Kibirkštis-MRU“ rungtynes uždarė atkarpa 18:2 ir įsirašė 17-ąją pergalę – 72:50.

„Neptūnas“ iki šio susitikimo buvo laimėjęs šešerias iš paskutinių septynerių rungtynių.

Pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrinusių „Kibirkšties-MRU“ krepšininkių pusfinalio serijoje lauks ketvirtoje pozicijoje likusi komanda. Šią vietą užima „Šiauliai“ (9-9), bet dar turi šansų išversti „Neptūną“ (10-7) iš trečiosios pozicijos.

Antroje vietoje rikiuojasi Kauno „Aistės-LSMU“ (12-4).

Sostinės komandai nepadėjo Justina Kraujūnaitė. Audronė Zdanevičiūtė susižeidė antrajame kėlinyje ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Dalia Donskichytė užsidirbo techninę pražangą, kuri tapo penktąja asmenine ir gynėjai rungtynės baigėsi anksčiau laiko.

Technine pražanga antrajame kėlinyje buvo nubaustas G. Kievinas.

Dvigubą dublį surinkusi Gabrielė Šulskė pelnė 18 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 4/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei užfiksavo 28 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 18 (10 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė ir Jacqueline Luna-Castro – po 14, Justina Miknaitė 13.

Neptūnas“: Gintarė Paulauskaitė ir Agnė Černeckytė (2/12 metimai) – po 12, Andra Gabalytė 10.