Pergalė leidžia Vitorijos komandai imti tvirčiau stumdytis dėl vietos atkrintamosiose varžybose, o „Chimki“ rekordinė pralaimėjimų serija tęsiasi iki 15 iš eilės.

Aikštės šeimininkai įpusėjus dvikovai buvo priartėję prie „Baskonia“ 37:40, tačiau svečių spurtas 0:10 „Chimki“ vėl nubloškė ant žemės (37:50).

Paskutiniame kėlinyje D. Ivanovičiaus auklėtiniai varžovus ėmė triuškinti – skirtumas pasiekė daugiau nei 20 taškų.

Svariai prie pergalės prisidėjo abu Vitorijos ekipos lietuviai, rungtynes pradėję starto penkete.

Rokas Giedraitis per 27 min. pelnė 13 taškų (1/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 22 min. pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 16 naudingumo balų. Lietuviui teko išgyventi ir ne patį maloniausią momentą – vienoje atakoje jo metimą įspūdingai blokavo varžovų lyderis Aleksejus Švedas.

Chimki“: Aleksejus Švedas 16 (10 rez.p.), Jordanas Mickey 13, Jegoras Vialcevas 11.

Baskonia“: Youssoupha Fallas 14 (9 atk.k.), Rokas Giedraitis, Luca Vildoza ir Zoranas Dragičius po 13, Tadas Sedekerskis ir Alecas Petersas po 11, Achille Polonara 7 (9 atk.k.).

Kitas Eurolygos rungtynes vasario 26 dieną „Baskonia“ žais namie su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Kitoje dvikovoje Stambulo „Anadolu Efes“ (14-10) namie 76:53 (11:26, 32:8, 15:9, 18:10) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (11-14) krepšininkus.

Dvikovos pradžioje „Olympiakos“ pribloškė aikštės šeimininkus uraganiniu puolimu ir po 10 min. pirmavo 15 taškų persvara 11:26.

Tačiau šaltas dušas baigėsi po Ergino Atamano minutės pertraukėlės, kai iniciatyvos ėmėsi „Anadolu Efes“ lyderis Shane'as Larkinas.

Po galingo spurto 15:0 Stambulo komanda antrame kėlinyje išlygino rezultatą 28:28 ir perėmusi iniciatyvą savo persvarą tik didino. Geležinė aikštės šeimininkų gynyba buvo neįtikėtina – svečiai per antrą kėlinį pelnė 8, per trečiąjį 9, o per paskutinįjį – 10 taškų.

E. Atamano auklėtiniai varžovus privertė suklysti 21 kartą, o patys klydo 16 kartų.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21, Bryantas Dunstonas 15, Rodrigue Beaubois 11, Vasilije Micičius 9.

Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 10 (8 rez.p.), Saša Vezenkovas 9.

Milane vietos „Armani“ (16-8) ketvirtadienį 87:68 (21:12, 18:15, 26:21, 22:20) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (10-13) krepšininkus.

Ettore Messinos auklėtiniai nuo rungtynių pradžios dominavo ir neleido varžovams net pagalvoti apie intrigą ar pergalę šioje dvikovoje.

Nugalėtojų ekipoje Sergio Rodriguezas kirto magišką 3000 pelnytų taškų Eurolygoje ribą.

Armani“: Kevinas Punteris 15, Kyle'as Hinesas 14, Shavonas Shieldsas 11, Sergio Rodriguezas (9 rez.p.) ir Luigi Datome po 10.

Maccabi“: Othello Hunteris 16, Tyleris Dorsey 11, Chrisas Jonesas 10.