Dvikovą Artūro Milaknio vedamas „Žalgiris“ pradėjo užsivedęs ir vertė pora kartų imti „Barcos“ strategą Š. Jasikevičių minutės pertraukėlės.

Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo lygus 24:24, tačiau „Barcelona“ ėmė veržti gynybos diržus, o nesustabdomas Corry Higginsas inicijavo spurtą, po kurio aikštės šeimininkai susikrovė 11 taškų persvarą (41:30).

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ išgyveno tikrą košmarą – 4 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o Ispanijos Karaliaus taurės laimėtojai įpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo jau 20 (59:39), o jam baigiantis – 24 taškų persvara (71:47).

Ir tai dar nebuvo pabaiga. Š. Jasikevičiaus kariauna nesiliovė talžiusi svečių ir ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumą padidino iki 28 taškų. Lietuvos čempionai per likusį laiką šiek tiek apkarpė katalonų persvarą.

Barcelona“: Cory Higginsas 19 (27 naud.b.), Pierre Oriola 19 (27 naud.b), Brandonas Daviesas 12, Nikola Mirotičius 10, Leandro Bolmaro 8, Nickas Calathesas 4, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius – po 3, Artiomas Pustovojus ir Adamas Hanga po 2.

Žalgiris“: Nigelas Hayesas 9, Artūras Milaknis, Marius Grigonis, Joffrey Lauvergne'as po 8, Rokas Jokubaitis, Augustine'as Rubitas ir Martinas Gebenas po 6, Thomas Walkupas, Paulius Jankūans ir Steve'as Vasturia po 3, Karolis Lukošiūnas 2.

"Barcelona" - "Žalgiris" rungtynių statistika

Komandos pirmąjį kartą tarpusavyje žaidė Kaune praėjusių metų gruodį. Tuomet daugiausiai žalos Lietuvos čempionams padarė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, pelnęs 16 taškų, dar 15 taškų pridėjo Kyle'as Kuričius. Katalonai tuomet laimėjo 73:62.

Kitą savaitę Kauno „Žalgirio“ laukia 2 rungtynės: vasario 23 dieną namie su Belgrado „Crvena Zvezda“ (žaidžiamos buvusios nukeltos rungtynės dėl COVID-19), o vasario 25 dieną – Madride su vietos „Real“.

„Barcelona“ kitą savaitę, vasario 26 dieną, savo aikštėje žais su Vilerbano ASVEL.