Finalo rungtynėse Šaro kariauna Madride parklupdė turnyro šeimininką „Real“ klubą – 88:73 (20:11, 32:20, 17:19, 19:23).

Katalonai nugvelbė titulą, kuri „Real“ krepšininkai laimėjo pernai. Karaliaus taurė į Barseloną grįžta po dvejų metų pertraukos.

Šį trofėjų „Barcelona“ per savo istoriją yra laimėjusi 26 kartus. Pats Š. Jasikevičius vilkėdamas klubo marškinėlius padėjo laimėti taurę 2001, 2003 ir 2013 metais.

„Barcelona“ savo dominavimą finale pradėjo pirmojo kėlinio viduryje, kai spurtavo 14:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 18:7.

Antrajame ketvirtyje svečiai smogė dar stipriau. „Barca“ laimėjo atkarpą 24:6 bei pradėjo varžovų triuškinimą 55:29.

Po pertraukos „Real“ pabudo ir nebeleido katalonams bėgti į priekį, tačiau reikšmingai priartėti sostinės ekipa jau nesugebėjo.

Čempionus finale į priekį vedė 20 taškų pelnęs Cory Higginsas. Amerikietis atsiėmė ir turnyro MVP apdovanojimą.

„Real“: Walteris Tavaresas 17 (9 atk. kam.), Alberto Abalde 15, Carlosas Alocenas ir Gabrielis Deckas po 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20, Rolandas Šmitas 13, Nikola Mirotičius ir Nickas Calathes (9 rez. perd.) po 12, Brandonas Daviesas 10 (8 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (134)