Katalonai pusfinalyje Madride 77:68 (15:12, 23:15, 26:20, 13:21) nugalėjo Vitorijos „Baskonią“ su dviem lietuviais – Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

„Barca“ atsiliko tik pirmomis minutėmis, o įpusėjus rungtynėms susikrovė 17 taškų persvarą (44:27), kurią ketvirto kėlinio pradžioje pakėlė ir iki 20 taškų žymos – 67:47.

Vis dėlto Duško Ivanovičiaus auklėtiniai rado savyje jėgų surengti lemiamą šturmą ir, laimėję atkarpą net 18:2, beveik pavijo savo varžovus – 69:65.

Bet laiku iš viršaus įdėjo Brandonas Daviesas, dvi baudas realizavo Nikola Mirotičius ir barseloniečiai atsilaikė – 77:68.

Nugalėtojams 16 taškų surinko Nikola Mirotičius, 15 – Cory Higginsas. 10 – Kyle'as Kuričius, 9 – Alexas Abrinesas (3/3 tritaškiai).

Baskams 19 taškų pelnė Pierria Henry, 15 – Tonye Jekiri, po 10 – Achille Polonara ir Luca Vildoza.

Lietuviai šį kartą pasirodė kukliai: R. Giedraitis per 25 min. įmetė 5 taškus (0/1 dvitaškių, 1/3 tritaškis, 2/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą, o T. Sedekerskis per 4 min. pasižymėjo ne taškais, o 1 sugriebtu kamuoliu.

„Barca“ sekmadienį pabandys atimti trofėjų iš jį ginančio Madrido „Real“ klubo, kuris kitame pusfinalyje 85:79 įveikė Tenerifės „Iberostar“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (93)