Peterburgiečiai svečiuose 74:71 (22:19, 17:10, 20:17, 15:25) įveikė Maskvos CSKA (11/5), kuris patyrė penktą nesėkmę per pastaruosius šešis mačus visuose frontuose.

Xavio Pascualio auklėtiniai kevtirto kėlinio viduryje visiškai kontroliavo padėtį aikštėje (68:52), tačiau 12 taškų kone iš eilės sumetęs Johannesas Voigtmannas paskutinę minutę priartino CSKA iki vieno metimo – 74:71.

Visgi pratęsimą išplėšti galėjusio Darruno Hilliardo tolimas šūvis tikslo nepasiekė ir pergalė iškeliavo į Sankt Peterburgą.

Svariai prie to prisidėjo vidurio puolėjas iš Lietuvos Artūras Gudaitis, kuris buvo naudingiausias „Zenit“ žaidėjas. Centras per 29 min. 28 sek. sumetė 10 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo net 4 varžovų metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Kevinas Pangosas pasižymėjo 17 taškų ir 6 rezultatyviais perdavimais. Willas Thomas ir Austinas Hollinsas pridėjo po 13 taškų.

Maskviečiams 19 taškų sukaupė J. Voigtmannas (4/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos, 8 atk. kam., 29 naud. balai). 14 taškų pasiūlė Danielis Hackettas, 13 – D. Hilliardas (0/6 tritaškiai).

CSKA šiame mače nepadėjo traumuotas Nikola Milutinovas, į JAV išvykęs Mike'as Jamesas ir klubo naujokai Gabrielis Lundbergas bei Michealas Ericas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)