Lemiamame ketvirtyje sustoję šeimininkai šįkart vertėsi be lietuvio Edgaro Ulanovo.

„Fenerbahče“ nepadėjo 24 Nando De Colo taškai, 16 pelnė Dyshawnas Pierre'as.

„Tofaš“ 20 taškų surinko puolėjas iš Trinidado ir Tobago DeVaughnas Akoonas-Purcellis, kurio metimas mačo pabaigoje ir įtvirtino svečių pergalę.

Per paskutinius 12 turų visus 6 šio sezono pralaimėjimus Turkijos čempionate patyrusi „Fenerbahče“ (15/6) užima trečią vietą ir leido priartėti ketvirtoje pozicijoje žengiančiam „Tofaš“ (12/9).

Turnyre pirmauja nesulaikomai žaidžiantis Stambulo „Anadolu Efes“ (21/0), antrą vietą užima Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (17/4).

Kitose trečiadienio rungtynėse Kęstučio Kemzūros treniruojama Izmiro „Aliaga Petkim“ (8/13) komanda svečiuose 89:65 (27:17, 22:19, 18:16, 22:13) pranoko Stambulo „Galatasaray“ (7/14).

Nugalėtojams Šarūnas Vasiliauskas per 26 minutes pelnė 3 taškus (0/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus ir surinko -3 naudingumo balus.

18 taškų pelnė Dorukhanas Engindenizas, po 17 – Okbenas Ulubay ir Kendrickas Ray.

„Galatasaray“ gretose 16 taškų ir 8 rezultatyviais perdavimais pasižymėjo Travisas Trice’as.

Tuo metu iš kovos dėl Graikijos taurės trofėjaus pasitraukė titulą gynusi Atėnų AEK.

Jono Mačiulio atstovaujamas klubas po pratęsimo 85:90 (24:16, 13:19, 21:17, 16:22, 11:16) nusileido Lavrio „Megabolt“.

Lietuvos rinktinės veteranas, trečiadienį minintis 36-ą gimtadienį, per 34 minutes surinko 11 taškų (0/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus.

AEK rezultatyviausi buvo Darylas Maconas (24 tšk.) ir Keithas Langfordas (17), nugalėtojams 23 taškus pelnė Alpha Diallo.

Lavrio krepšininkai tarp keturių stipriausių turnyro komandų žengė pirmą kartą klubo istorijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)