Kazio Maksvyčio auklėtiniai antradienį namie 80:72 (22:20, 25:19, 16:18, 17:15) įveikė Talino „Kalev“ (3-11) krepšininkus.

Estijos klubas į Permę atvyko po sekmadienį Maskvoje iškovotos sensacingos pergalės 107:102 prieš vietos CSKA.

Permėje sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio „Kalev“ atsiliko tik 68:71, bet visus 10 paskutiniųjų „Parma“ taškų pelnę lietuviai leido šeimininkams triumfuoti.

8 taškus per paskutines 4 mačo minutes pelnęs Adas Juškevičius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Iš viso per 35 minutes jis pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 4/8 trit., 1/4 baud.).

Be to, gynėjas atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 14 naudingumo balų.

Sėkmingai A. Juškevičiui talkinęs Eigirdas Žukauskas per 31 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip pat surinko 14 naudingumo balų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)