Giedriaus Žibėno auklėtiniai po atkaklios kovos Šiauliuose triumfavo 98:85 (23:22, 25:15, 20:29, 30:19) bei „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Sostinės ekipa antrajame kėlinyje surengė spurtą 17:4 bei išsiveržė į priekį 48:35, tačiau rankų nesudėję „Šiauliai“ po pertraukos kibo varžovams į atlapus.

Trečiajame ketvirtyje svečius 60:61 pasiviję šiauliečiai pradėjo žaisti su jais taškas į tašką bei išlaikė intrigą iki paskutiniųjų minučių.

Lemiamo kėlinio viduryje „Šiauliai“ atsiliko tik 76:78, tačiau tuomet iniciatyvą į savo rankas paėmė Andrew Goudelockas. Amerikietis pelnė 10 taškų iš eilės ir „Rytas“ atsiplėšė 90:82.

Varžovams vilčių nepalikęs A. Goudelockas šiose rungtynėse pelnė 19 taškų, iš kurių net 15 – ketvirtajame kėlinyje. Amerikietis atkovojo 4 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Naudingiausiai rungtyniavo Martynas Echodas, kurio sąskaitoje – 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 24 naudingumo balai. Pralaimėtojams 18 taškų ir 18 naudingumo balų surinko Elvaras Fridrikssonas.

Mindaugas Lukauskis šiame susitikime tapo LKL rekordininku. 41-erių veteranas tapo daugiausiai minučių lygos istorijoje sužaidusiu krepšininku. „Šiaulių“ veteranas per 26 minutes į „Ryto“ krepšį įmetė 11 taškų.

Iki šiol LKL sužaistų minučių rekordas priklausė Rolandui Matuliui, kuris per 554 rungtynes ant parketo praleido 14,922 minutes. M. Lukauskis dabar per 649 mačus yra sužaidęs 14,931 minutę.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 18, Kaspars Berzinis ir Justas Furmanavičius po 14, Andy Van Vlietas 12, Mindaugas Lukauskis 11.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 19, Arnas Butkevičius 18, Martynas Echodas 17 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 11.

Pirmąsias šio sezono tarpusavio akistatas „Rytas“ prieš „Šiaulius“ laimėjo 86:78 ir 107:80.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (153)