Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose, 1,5 tūkst. sirgalių akivaizdoje, 102:107 (25:21, 23:20, 31:27, 23:39) krito prieš vienus lygos autsaiderių Talino „Kalev“ (3-10).

CSKA neišgelbėjo įspūdingas Darruno Hilliardo žaidimas. Amerikietis per 30 minučių pelnė 38 taškus (5/6 dvit., 6/11 trit., 10/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 43 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Kalev“ surengė galingą spurtą 15:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 96:90.

Šeimininkus gelbėti bandė Mike'as Jamesas, bet jo pastangų neužteko. Likus žaisti 25 sekundes Martinas Dorbekas smeigė svarbų tritaškį (104:99), o rusams laiko išsigelbėti nebeliko.

Talino komandą į pergalę vedė 26 taškus pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Marcusas Keene'as. 24 taškus pridėjo Maurice'as Kempas.

Prieš savaitę CSKA dramatiškai nusileido Zelionos Guros „Stelmet“ klubui, o ketvirtadienį Eurolygoje po dviejų pratęsimų turėjo pripažinti „Valencia“ pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)