Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 80:67 (24:15, 19:25, 16:12, 21:15) nugalėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamą Izmiro „Petkim Spor“ (7-13) klubą.

Atkakli kova vyko iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios. „Fenerbahče“ lemiamu mačo metu spurtavo 11:1 bei atsiplėšė 72:55. Per likusį laiką šeimininkai jau nebeatsitiesė.

E. Ulanovas prie pergalės per 26 minutes pridėjo 12 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau „Fenerbahče“ gretose žaidė tik 16 taškų surinkęs Alexas Perezas bei po 14 taškų pelnę Kyle'as O'Quinnas ir Melihas Mahmutoglu.

Pralaimėtojų gretose Š. Vasiliauskas per 20 minučių įmetė 7 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)