Po šios pergalės „Juventus“ komanda įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje. „Dzūkija“ savo ruožtu patyrė pirmąją nesėkmę po dviejų pergalių iš eilės ir šiuo metu užima devintąją vietą. Trečiadienį alytiškiai nesunkiai susitvarkė su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Į pergalę Utenos ekipą Alytuje vedė gynėjai Bryantas Crawfordas ir Vaidas Kariniauskas. Amerikietis sužaidė vieną geriausių šio sezono mačų ir pelnęs 21 tašką, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus tapo naudingiausiu komandos žaidėju su 25 balais.

Puikiai uteniškių žaidimui dirigavo V. Kariniauskas, kuris pats pelnė 19 taškų ir pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus. Antroje mačo pusėje po varžovų krepšiu ėmė dominuoti centras Mindaugas Kupšas, pelnęs 21 tašką ir sugriebęs 6 taškus.

Pirmoji rungtynių dalis priklausė šeimininkams. „Dzūkija“ per pirmuosius du kėlinius pelnė 48 taškus, varžovams leisdami pelnyti 44.

Vis dėlto Žydrūno Urbono kariauna pradėjo gerinti žaidimą būtent antroje mačo dalyje, kur po trečiojo kėlinio turėjo jau 9 taškų pranašumą.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei alytiškiai atsilikinėjo devyniais taškais, tačiau Utenos ekipa pelnė septynis taškus be atsako ir iškovojo nesunkią pergalę.

Alytaus ekipa rungtyniavo turėdama devynis krepšininkus, likę komandos žaidėjai negalėjo rungtyniauti dėl koronaviruso išplitimo. Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Paolo Marinelli, Artūras Jomantas ir Giedrius Staniulis. Visi šie trys žaidėjai surinko po 11 naudingumo balų.

„Dzūkija“: Matas Jucikas 13, Giedrius Staniulis, Paulius Danisevičius ir Paolo Marinelli po 11, Artūras Jomantas 9 taškai.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas (6 rez. perd.) ir M. Kupšas (8 atk. kam.) po 21, V. Kariniauskas 19 taškų (8 rez. perd.).

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse aikštės šeimininkai „Neptūno“ (7/12) krepšininkai rezultatu 99:93 (20:28, 29:17, 20:21, 30:27) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (8/10).

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai šiame sezone išlieka nepralaimėję prieš Pasvalio ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Pasvalio. Įpusėjus pirmajam kėliniui, G. Petrausko auklėtiniai pirmavo rezultatu 14:5. Uostamiesčio krepšininkams nepavyko pristabdyti pasvaliečių puolimo ir po pirmojo kėlinio „Pieno žvaigždės“ pirmavo 8 taškų persvara (20:28).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais „Neptūno“ šūviais iš toli ir spurtu 13:1 (29:33). T. Gaidamavičiaus ekipa, po dviejų kėlinių, buvo realizavusi 10 tolimų metimų iš 14 bei pirmavo rezultatu 49:45.

Trečiajame kėlinyje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau nei vienai nepavyko spurtuoti ir po trijų kėlinių ekipas skyrė 3 taškai – 69:66.

Paskutiniajame ketvirtyje ir vėl abi komandos žaidė itin rezultatyviai, tačiau sėkmingi „Neptūno“ šūviai iš toli leido T. Gaidamavičiaus auklėtiniams švęsti 7-ąją pergalę šiame sezone (99:93).

„Neptūno“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Evaldas Šaulys, kuris pelnė 21 tašką.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate sužaidė Giedrius Stankevičius, kuris pelnė 16 taškų ir realizavo 4 tolimus metimus iš 5.

Pasvalio ekipoje rezultatyviausias buvo Danielis Amigo. Jis pelnė 20 taškų.

„Neptūnui“ padėti negalėjo Martynas Mažeika, Tadas Pažėra ir Aidas Einikis.

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys 21, Giedrius Stankevičius 16, Matas Jogėla ir Žygimantas Janavičius (9 rez. perd.) po 12, Simas Galdikas 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 20, Branko Mirkovičius 19 (10 rez. perd.), Edgaras Želionis 15, Tomas Lekūnas 11, Jahennsas Manigat 10, Karolis Giedraitis 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)