Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo, o „Zenit“ ekipoje nesulaikomas buvo Willas Thomasas, per 10 minučių pelnęs net 13 taškų.

„Fenerbahče“ po truputį perėmė iniciatyvą ir įpusėjus dvikovai pirmavo jau 47:41.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai nemažino apsukų ir po Edgaro Ulanovo taiklaus puskablio metimo pirmavo 64:56. Vis dėlto „Zenit“ ginklų nesudėjo ir taikliais tolimais šūviais sugebėjo išlyginti bei persverti rezultatą savo naudai 69:74.

Po I. Kokoškovo minutės pertraukėlės vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė. Stambulo ekipa surengė įspūdingą spurtą 13:0 ir susigrąžino persvarą 82:74.

„Zenit“ pastangos per likusias 2 min. nedavę laukto rezultato ir „Fenerbahče“ triumfavo.

Nugalėtojams E. Ulanovas per 18 min. pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

„Zenit“ komandos vidurio puolėjas A. Gudaitis per 25 min. pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (7 rez.p., 28 naud.b.), Marko Guduričius 19, Janas Vesely 16, Edgaras Ulanovas ir Pierre Dyshawnas po 8.

Zenit“: Willas Thomasas 21, KC Riversas 14, Billy Baronas 13, Artūras Gudaitis 11, Kevinas Pangosas 10 (7 rez.p.).

Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną Sankt Peterburge pergalę 73:65 šventė „Fenerbahče“.

Kitas rungtynes po pertraukos vasario 19 dieną „Fenerbahče“ namie susitiks su Berlyno ALBA, o „Zenit“ išvykoje susigrums su Belgrado „Crvena Zvezda“.