Katalonai neapgynė savo tvirtovės ir nusileido Turkijos atstovams 86:88 (22:27, 28:26, 15:19, 21:16).

Įtemptai vykusiose rungtynėse emocijos kunkuliavo per kraštus. Jau antro ketvirčio pradžioje techninėmis pražangomis buvo apdalinti abiejų komandų vyriausieji treneriai – Šarūnas Jasikevičius ir Erginas Atamanas, vėliau tokią nuobaudą užsidirbo ir Shane'as Larkinas.

Katalonai visą dvikovą vijosi savo varžovus: tiek antrame, tiek trečiame, tiek ketvirtame kėliniuose jų deficitas buvo dviženklis – 34:44, 61:71, 67:80.

Brandonas Daviesas prieš pat didžiąją pertrauką pataikė iš aikštės vidurio, o šio metimo ir pasitarimo rūbinėje įkvėptiems šeimininkams trumpam buvo pavykę išlyginti rezultatą (58:58), bet tuomet jie prasileido varžovų spurtą 3:13 ir vėl atsidūrė jų užnugaryje.

Paskutinę minutę „Barcelona“ po taiklių Nicko Calatheso ir Leo Westermanno tritaškių priartėjo iki dviejų taškų, bet laiko išsigelbėti nebeužteko.

Nikola Mirotičius surinko 24 (3/4 tritaškiai), B. Daviesas 14 (7 atk. kam.), o Cory Higginsas – 12 taškų.

Nugalėtojams Vasilijė Micičius sukaupė net 26 (30 naud. balų), Shane'as Larkinas – 19, Chrisas Singletonas – 13, Sertačas Šanli – 12 taškų.

Beje, „Barcai“ tai – pirmoji nesėkmė šiais metais. Sausio mėnesį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo visus dešimt žaistų susitikimų (šešis Eurolygoje ir keturis Ispanijos ACB lygoje).

Pirmame rate 86:79 pajėgesni taip pat buvo turkai.

Itin permainingai vyko mačas kitame Ispanijos mieste prie Viduržemio jūros, kur „Valencia“ (12/12) po dviejų pratęsimų 105:103 (25:17, 22:26, 17:20, 20:21; 11:11; 10:8) nukovė Maskvos CSKA (16/8).

Šeimininkai antrame kėlinyje buvo atitrūkę net 15 taškų skirtumu (39:24), tačiau trečiame ketvirtyje jau patys atsiliko – 56:61.

Galiausiai mūšyje taškas į tašką viskas sprendėsi net ne paskutinėmis ketvirto kėlinio minutėmis, o dviejuose pratęsimuose.

Apelsininių saldžios pergalės kalviais buvo Klemenas Prepeličius ir Nikola Kaliničius, įmetę po 22, ir Martinas Hermanssonas bei Bojanas Dubljevičius (12 atk. kam.), pridėję atitinkamai 17 ir 14 taškų.

Ketvirtą kartą per paskutinius penkis turus paslydusiai CSKA kariaunai net 37 taškus sumetė Mike'as Jamesas (4/15 tritaškiai, 7 rez. perd., 6 klaidos), 19 – Johannesas Voigtmannas, 17 – Nikita Kurbanovas.

Maskviečių gretose trūko Nikolos Milutinovo, Tornikės Šengelijos ir Willo Clyburno.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)