Didžiąją mačo dalį „Loko“ diktavo savo sąlygas, o antrame kėlinyje pirmavo net 18 taškų persvara – 46:28. Rusijos atstovai iniciatyvą savo rankose išlaikė iki pat lemiamo kėlinio vidurio, kuomet dar buvo priekyje 63:55, tačiau tada subyrėjo ir paleido pergalę iš savo rankų.

„Partizan“ didvyriu tapo Joshua Perkinsas, kuris pataikė dvitaškį likus žaisti vos 2 sekundes.

Blankiai šiose rungtynėse pasirodė abu lietuviai: Mindaugas Kuzminskas per 12 minučių tesurinko 2 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir 1 naudingumo balą, Mantas Kalnietis per 23 min. taip pat tepelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/3 tritaškiai) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet liko su nuliu efektyvumo balų.

Likus dviem turams „Lokomotiv“, prieš sezoną laikytas vienu pagrindinių turnyro favoritų, žengia paskutinėje grupės vietoje.

Vienintelė krasnodariečių paguoda ta, kad pirmą akistatą su „Partizan“ jie laimėjo didesniu skirtumu – 74:67.

H grupėje savo pergalių sąskaitą atsidarė Las Palmaso „Gran Canaria“ (1/3) su Tomu Dimša.

Kanariečiai išvykoje 79:74 (19:14, 23:21, 20:12, 17:27) įveikė Andoros „MoraBanc“ (2/2) ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame rate 63:66.

Svariai prie svarbios saviškių pergalės prisidėjo ir T. Dimša, kuris per 18 min. sumetė 10 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 3/4 baudos) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų vedliu buvo Johnas Shurna, kuris įmetė 21 tašką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)