Nuo gruodžio mėnesio įspūdingą atkarpą žaidžianti „Fenerbahče“ buvo iškovojusi 10 pergalių ir patyrusi pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje svečiai susikrovė 16 taškų pranašumą, tačiau „Fenerbahče“ jį panaikino ir žaidė pratęsimą. Čia „Empera“ krepšininkams padėjo spurtas 6:0, kurį išnaudoję jie ir įveikė Stambulo ekipą.

„Fenerbahče“ daugiau galvos skausmo sukėlė ne pralaimėjimas, o vieno iš lyderių Marko Guduričiaus trauma prieš didžiąją pertrauką. Serbas susitrenkė kelį susidūręs su varžovu.

Su M. Guduričiaus sugrįžimu į aikštę „Fenerbahče“ surado raktą į pergales tiek Turkijoje, tiek Eurolygoje.

Iki traumos sekmadienį M. Guduričius aikštės šeimininkams per 12 min. pelnė 10 taškų pataikydamas visus 5 mestus dvitaškius.

Edgaras Ulanovas nebuvo registruotas rungtynėms.

„Fenerbahče“ komandoje rezultatyviausias buvo Muhammedas Ali su 22 taškais, o nugalėtojus į priekį vedė Trevisas Simpsonas ir Kenny Hayesas, surinkę atitinkamai 22 ir 20 taškų.