Katalonijos komanda paskutinėmis mačo sekundėmis 76:74 (21:12, 19:18, 10:23, 26:21) palaužė vietos „Olympiakos“ krepšininkus (11/12).

Po pirmų dviejų kėlinių „Barcelona“ turėjo 10 taškų persvarą (40:30), tačiau trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmę šeimininkai sugrąžino intrigą – komandoms žygiuojant koja kojon, ji išsilaikė iki pat finalo sirenos.

Likus žaisti 6 sek. „Olympiakos“ liko be vyriausiojo trenerio Georgio Bartzoko – protestavęs prieš teisėjo sprendimą skirti pražangą gynyboje Livio Jeanui-Charlesui, graikas užsidirbo antrą techninę pražangą ir buvo išvytas iš aikštės. Prieš išeidamas arbitrų adresu graikas garsiai pasiuntė visą prakeiksmų tiradą.

Progą tris baudas mesti turėję svečiai realizavo dvi ir įgijo pranašumą (76:74), o paskutinė „Olympiakos“ ataka baigėsi dviem netaikliais metimais iš po krepšio. Galų gale kamuolį į lanką įritino Georgios Printezis, tačiau tai veteranas padarė per vėlai.

„Barcelonos“ gretose rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius su 16 taškų, Cory Higginsas pridėjo 14, Nickas Calathesas 12, Pierre Oriola – 11 taškų.

„Olympiakos“ 18 taškų surinko Shaquielle McKissicas, 12 – Vassilis Spanoulis (1/6 trit.), 11 – Kostas Sloukas, ir vėl keletą kartų suklydęs itin atsakingais rungtynių momentais.

„Barcelona“ turnyro lentelėje yra pirma, „Olympiakos“ balansuoja turnyro lentelės viduriuke, tačiau vis labiau atsilieka nuo pirmaujančių ekipų.

Kitose rungtynėse pergalių seriją iki šešių pratęsė Milano „Olimpia Armani“ (15/7) krepšininkai, namuose 82:76 (16:24, 19:20, 21:15, 26:17) nugalėję Sankt Peterburgo „Zenit“ (13/8) su Artūru Gudaičiu.

Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo besivejančiųjų vaidmenyje (35:44), tačiau po pertraukos Ettore Messinai pavyko rasti optimalų penketą ir „dizaineriai“ visiškai perėmė iniciatyvą.

Dviženklį taškų skaičių „Olimpia Armani“ ekipa surinko net 5 krepšininkai: Kevinas Punteris (14), Sergio Rodriguezas (13), Malcolmas Delaney, Kyleas Hinesas (abu – po 12) ir Vladimiras Micovas.

Pralaimėjusiems Austinas Hollinsas ir Kevinas Pangosas surinko po 12, K.C. Riversas – 11 taškų.

A. Gudaitis per 33 min. surinko 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 11 efektyvumo balų.

Pažymėtina, kad abi komandos klydo labai retai – „Olimpia Armani“ prarado 7, „Zenit” – 6 kamuolius.

Turnyro lentelėje E. Messinos auklėtiniai žengia treti, „Zenit“ yra penktoje pozicijoje.