Žydrūno Urbono auklėtiniai trečiadienio vakarą savo aikštelėje 89:75 (29:20, 22:17, 20:18, 18:20) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (7-9).

Nugalėtojai rungtyniavo aštuoniese ir net šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Mažiau nei 11 taškų pelnė tik Bryantas Crawfordas (7) ir Marius Runkauskas (3).

Rezultatyviausiai pasirodė 16 taškų įmetęs Vaidas Kariniauskas, kuris dar ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų. Naudingiausiai žaidė 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balą surinkęs Vaidas Čepukaitis.

Gedimino Petrausko kariaunos neišgelbėjo rezultatyviausias karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Danielis Amigo. Aukštaūgis iš JAV pelnė 23 taškus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždes“ skandino klaidos. Svečiai prarado 22 kamuolius. „Juventus“ prarado 17 kamuolių, tačiau šeimininkai dažniausiai klydo tuomet, kai susitikimo baigtis jau buvo aiški.

Lygi kova šiame mače vyko 5 minutes. Pirmojo kėlinio viduryje „Juventus“ krepšininkai spurtavo 16:4 bei įgijo dviženklį pranašumą 29:17.

Nors Pasvalio ekipa antrajame ketvirtyje priartėjo 32:38, netrukus uteniškiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir po pertraukos nurūko į priekį 56:37.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Juventus“ įgijo ir 22 taškų persvarą (78:56), todėl likęs mačo laikas buvo tik formalumas, kurio metu svečiai tik sušvelnino deficitą, bet apie pergalę galvoti jau negalėjo.

Tai buvo antroji komandų akistata šį sezoną. Sausio 23-ąją Pasvalyje uteniškiai triumfavo 79:69.

Juventus“: Vaidas Kariniauskas 16 (9 rez. perd.), Žygimantas Skučas 15, Vaidas Čepukaitis 14 (10 atk. kam., 21 n.b.), Vytautas Šulskis 12, Ignas Vaitkus ir Mindaugas Kupšas po 11.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 23, Edgaras Želionis 14, Branko Mirkovičius 9, Paulius Petrilevičius 8.