Šiose rungtynėse nutrūko Šakių ekipos šešių iš eilės pergalių serija.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Mantas Rubštavičius smeigė tritaškį ir kauniečiai nutolo 6 taškais (64:58).

Netrukus Darjušas Lavrinovičius ir Karolis Kokoška smeigė po tritaškį ir likus 2 minutėms „Vytis“ kvėpavo varžovams į nugaras (64:66).

Vis dėlto, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė jaunieji žalgiriečiai. Justinas Ramanauskas ir Paulius Murauskas pridėjo po dvitaškį (70:64) bei likus 30 sekundžių rungtynių baigtis tapo aiški.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Rubštavičius, kuris per 30 minučių įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Vyčio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Aurelijus Pukelis, kuris per 24 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (5 atk. kam., 5 kl.), Karolis Kokoška (5 atk. kam.) ir Paulius Beliavičius po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9, Darjušas Lavrinovičius 8 taškai (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas ir Mantas Rubštavičius (6 atk. kam.) po 15, Vitalijus Kozys 9, Gytis Nemeikša 8 taškai (6 atk. kam.).