Permainingose rungtynėse Duško Ivanovičiaus auklėtiniai itin rezultatyviai žaidė antrajame kėlinyje, kur pirmavo 48:40, tačiau po didžiosios pertraukos sėkmė ėmė šypsotis svečiams.

ALBA surengė spurtą 0:12 ir susikrovė 9 taškų persvarą 54:63, kol aikštės šeimininkų taškų badą galiausiai dvitaškiu iš po krepšio nutraukė Tadas Sedekerskis.

Iki rungtynių pabaigos Vitorijos komandai nepavyko pavyti varžovų ir teko susitaikyti su antru pralaimėjimu ALBA krepšininkams. Sausio 5 dieną Berlyne baskai nusileido 91:95.

Prieš savo buvusią komandą žaidęs Rokas Giedraitis per 29 min. pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir pats gavo bloką bei surinko 5 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 24 min. pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų. Tai lietuvio naudingumo balų rekordas šį sezoną.

Rungtynėse Vitorijoje dalyvavo ir trečias lietuvis – dvikovai teisėjavo Gytis Vilius.

„Baskonia“ pralaimėjo kovą dėl kamuolių 30:39. Abi komandos daug klydo – aikštės šeimininkai prarado 17 kamuolių, o Berlyno ekipa padarė net 22 klaidas.

„Baskonia“ kitą, dvigubą Eurolygos savaitę išvykoje žais su Vilerbano ASVEL, o namie – su Kauno „Žalgiriu“.

Baskonia“: Achille Polonara 23 (9 atk.k., 27 naud.b.), Rokas Giedraitis ir Luca Vildoza po 10, Tadas Sedekerskis ir Zoranas Dragičius po 8.

ALBA: Peytonas Siva 14, Simone Fontechhio ir Maodo Lo po 13, Marcusas Erikssonas 11.