Pirmame rate taip pat pajėgesni buvo peterburgiečiai – 73:69.

Spurtu 8:0 rungtynes pradėjęs zenitiečiai pirmavo nuo pirmos minutės iki paskutinės. Antrame kėlinyje komandas skyrė net 23 taškai (47:24), tačiau svečiai po pertraukos gerokai suaktyvino savo gynybą ir lemiame kėlinyje sugebėjo priartėti iki 75:70. Vis dėlto Xavi Pascualio auklėtiniai atsilaikė.

Naudingiausiu mačo žaidėju (MVP) pripažintas Artūras Gudaitis, kuris per 25 minutes pasižymėjo pirmu sezone dvigubu dubliu – surinko 11 taškų ir sugriebė 10 kamuolių.

Iš viso lietuvis finišavo su 24 efektyvumo balais, net 22 iš jų jis sukaupė per pirmą susitikimo dalį.

14 taškų nugalėtojams pelnė Willas Thomasas (6/6 dvitaškiai), po 13 – Austinas Hollinsas ir Kevinas Pangosas, 12 – Andrejus Zubkovas, 10 – Mateuszas Ponitka.

„Anadolu Efes“ kailį gelbėti bandė Vasilijė Micičius ir Shane'as Larkinas, sumetę atitinkamai 23 ir 20 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)