Šeimininkams tai trečioji pergalė iš eilės, „Lietkabelis“ išlieka įsikibęs į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Nevėžis-Optibet“ pralaimėjo 8 kartą paeiliui, tai yra blogiausia serija šiuo metu lygoje. Tiesa, geras sezono startas leidžia kėdainiškiams laikytis 7-8 vietoje.

Panevėžiečiai pademonstravo neeilinį rotacijos gylį. Taškus pelnė 10 žaidėjų, o visa komanda atliko net 31 rezultatyvų perdavimą.

Nenado Čanako auklėtinių gynybiniai įtvirtinimai buvo per didelis iššūkis kėdainiškių jaunimui – svečiai pataikė 7/25 tritaškių ir suklydo 20 kartų. Šeimininkai varžovų prarastus kamuolius pavertė 21 tašku.

Nugalėtojas paaiškėjo jau per pirmąjį kėlinį, kuriame dominavo „Lietkabelis“.

Lengvai varžovų gynybą pjaustę šeimininkai dar po pirmojo kėlinio įgijo 15 taškų pranašumą (29:14), intriga susitikime taip ir nebesugrįžo.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 18 (20 naud. bal.), Erimas Venskus 16, Djordje Gagičius 10 (6 rez. perd.), Kyle‘as Vinalesas (7 rez. perd.), Paulius Valinskas ir Marius Valinskas po 9 taškus.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas ir Arielis Hukporti po 15, Julius Kazakauskas 12 (3/4 met., 6/6 baud. met., 21 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 11 taškų.

Kitose rungtynėse Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (9/5) komanda išvykoje 105:91 (32:28, 27:21, 22:21, 24:21) įveikė Prienų „CBet“ (6/12).

Trečiadienio vakarą vykusioje dvikovoje, svečiai iš Utenos nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą (59:49). Uteniškiams pavyko laimėti ir kitus du kėlinius, o mačo pabaigoje jie peržengė ir 100 pelnytų taškų ribą.

Utenos komandoje rezultatyviausas rungtynes atstovaujant „Juventus“ sužaidė Vaidas Kariniauskas, pelnęs 26 taškus, tačiau suklydęs 8 kartus.

Jam puikiai talkino Žygimantas Skučas, kuris pelnė 25 taškus ir surinko 32 naudingumo balus.

Prienų ekipos naujokas Ignas Sargiūnas debiutinėse rungtynėse per 17 minučių pataikė vieną baudą ir prametė visus metimus iš žaidimo.

„CBet“ šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio komandos žaidėjo Marquiso Wrighto bei traumuoto aukštaūgio Egidijaus Dimšos. Kol kas klubui negali padėti ir komandos naujokas Demetriusas Treadwellas.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 22, Justinas Jogminas 18, Tomas Digbeu 14, Einaras Tubutis 12 (6 atk. kam.) taškų.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 26 (11/16 dvit., 8 kld., Žygimantas Skučas 25 (10/13 dvit.), Ignas Vaitkus 18 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius, Vaidas Čepukaitis ir Vytautas Šulskis po 9 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)