Georgo Bartzoko auklėtiniai du kartus kėsinosi pabėgti nuo varžovų dviženkliu skirtumu, bet ASVEL abusyk prisivijo, o paskutiniame kėlinyje ir perėmė iniciatyvą.

Lemiamu metu „Olympiakos“ tempė Kostas Sloukas, tuo tarpu Prancūzijos atstovų metimai skriejo pro šalį. Tačiau graikai patys komplikavo savo padėtį leisdami šeimininkams rinktis atšokusius kamuolius puolime.

„Oly“ kailį išgelbėjo K. Sloukas, smeigęs tritaškį paskutinę ketvirto kėlinio sekundę ir išplėšęs pratęsimą.

Per papildomas 5 min. jo ir kito gynėjo – rezultatyviausią sezono mačą sužaidusio Shaquielle'o McKissicko – pastangomis svečiai palaužė TJ Parkerio auklėtinių pasipriešinimą.

Šis mačas turėjo būti sužaistas dar praėjusį lapkritį, bet buvo nukeltas dėl koronaviruso. Įdomu, jog ASVEL ir „Olympiakos“ tarpusavyje žaidė antras rungtynes iš eilės.

Antrojo rato dvikovoje praėjusią savaitę Pirėjuje ASVEL netikėtai įveikė varžovus 69:63.

Svečiams iš Graikijos antradienį vis dar nepadėjo pastarąjį mėnesį nugaros traumą besigydantis puolėjas Kostas Papanikolaou, ASVEL trūko pagrindinio vidurio puolėjo Moustapha Fallo.

„Olympiakos“ penktadienį lankysis Kaune, kur sieks revanšo prieš „Žalgirį“ (11/9).

Pirmą kartą šios komandos susidūrė dar pirmame Eurolygos reguliaraus sezono ture – Pirėjuje Lietuvos čempionai ištraukė pergalę 68:67.

ASVEL: Norrisas Cole'as 21 (6 rez. perd.), Davidas Lighty 18, Williamas Howardas 16, Kevarriusas Hayesas 13 (8 atk. kam.), Ismaelis Bako 10;

„Olympiakos“: Kostas Sloukas (6 rez. perd.) ir Shaquielle'as McKissickas – po 23, Hassanas Martinas 15, Aaronas Harrisonas 12, Georgios Printezis 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)