Vitorijos „Baskonia“ (15-4) namuose 103:76 (25:13, 27:23, 24:19, 27:21) sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ (4-15) krepšininkus.

R. Giedraitis per 25 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 kamuolius perėmė, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Jo bendraklubis Tadas Sedekerskis, sekmadienį švenčiantis 23-ąjį gimtadienį, per 16 minučių prametė tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 naudingumo balus.

Tuo metu Bilbao „RETAbet“ (4-15) svečiuose 70:72 (13:18, 13:19, 24:22, 20:13) krito prieš Andoros „MoraBanc“ (8-9).

A. Kulboka pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Snaiperis per 21 minutę pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Regimantas Miniotas per 20 minučių surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)