Nuo atsarginių suolo pakilęs buvęs Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas jau per pirmas 3 minutes ant parketo sumetė 10 taškų.

Iš viso M. Sajus aikštėje praleido 12 su puse minutės ir surinko 15 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/1 bauda), 3 atkovotus kamuolius ir 14 naudingumo balų. Tai – kol kas pačios rezultatyviausios Martyno rungtynės Ispanijoje.

Daugiau taškų šeimininkams sukaupė tik Makai Masonas, finišavęs su 18.

Tuo metu Deividas Dulkys per 5 min. niekuo nepasižymėjo (0/2 tritaškiai) ir tenkinosi -4 naudingumo balais.

„Unicajos“ gretose išsiskyrė taip pat lietuvių kilmės Timas Abromaitis, pelnęs 21 tašką.

Retą nesėkmę Graikijos pirmenybėse patyrė Atėnų AEK (8/3) klubas, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis.

AEK krepšininkai savo aikštėje 75:82 (15:12, 19:20, 19:31, 22:19) nusileido Patrų „Promitheas“ (6/3) ekipai.

J. Mačiulis per 32 minutes įformino dvigubą dublį – įmetė 13 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Jerianas Grantas surinko 18 (8 atk. kam.), o Jerai Grantas – 15 taškų.

Pirmasis, beje, pasižymėjo ir kurioziniu epizodu, kai vykstant žaidimui NBA stiliumi bandė paprašyti minutės pertraukėlės ir prarado kamuolį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)