Pirėjo „Olympiakos“ savo aikštėje 63:69 (17:17, 16:17, 9:17, 21:18) pralaimėjo ASVEL ekipai. Pastaroji mažiau klydo (12:16) ir taikliau metė tritaškius – 10/26 (38,5 proc.).

Iniciatyvą rungtynėse svečiai perėmė po didžiosios pertraukos, o paskutinio kėlinio pradžioje pirmavo jau 12 taškų skirtumu (54:42).

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Guerschonas Yabusele, po 9 – Davidas Lighty ir Derrickas Waltonas Jr. „Olympiakos“ komandoje išsiskyrė Aaronas Harrisonas su 13 taškų, 11 pridėjo Shaquielle McKissičius, 10 – Vassilis Spanoulis.

Sausio 22 dieną, penktadienį, „Olympiakos“ Kaune žais su „Žalgiriu“.

Itin dramatiškai ir atkakliai vyko rungtynės Miunchene, kur Madrido „Real“ (13-6) tik po pratęsimo 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) nugalėjo „Bayern“ (12-8) krepšininkus.

Kone visą pagrindinį rungtynių laiką pirmavęs karališkasis ispanų klubas dvikovos pabaigoje pametė koncentraciją ir leido kovingiems aikštės šeimininkams išlyginti rezultatą 72:72.

Papildomos 5 minutės buvo jau per daug „Bayern“ krepšininkams, paskutines jėgas iššvaisčiusiems ketvirtame ketvirtyje. Čia užtikrintai sužaidęs „Real“ triumfavo 81:76.

Bayern“: Jalenas Reynoldsas 18, Wade'as Baldwinas IV 14, Vladimiras Lučičius 10, Leonas Radoševičius 9.

Real“: Walteris Tavaresas 26 (9 atk.k., 29 naud.b.), Gabrielis Deckas 12, Rudy Fernandezas 10, Nicolas Laprovittola 8 (7 rez.p.), Jaycee Carrollas 8.

Vėliausiose penktadienio rungtynėse Valensijos „Basket“ (11-9) savo aikštėje triuškinamai 91:71 (27:15, 22:27, 19:15, 23:14) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-13) ekipą.

Valencia“: Louisas Labeyrie 16, Nikola Kaliničius 14, Mike'as Tobey 13, Derrickas Williamsas 12, Joanas Sastre 11.

„Crvena Zvezda“: Johnny O'Bryantas 21, Quino Colomas 11, Aleksa Radanovas 9.