„Dzūkija“ po permainingos kovos išvykoje 82:78 (23:24, 17:18, 22:14, 22:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (5/8).

Pirmuosius tris kėlinius komandos žaidė neleisdamos viena kitai atitrūkti, tačiau tuomet taškais prapliupo Simas Jasaitis ir „Dzūkija“ atsiplėšė nuo varžovų. Nors ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau sužaidė dzūkai.

38-erių S. Jasaitis iš viso pelnė 29 taškus (4/6 dvit., 6/11 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Kėdainių ekipos gretose ant parketo jau pasirodė ir jaunasis klubo talentas Arielis Hukporti, ir neseniai komandą papildęs E.J. Montgomery, o rezultatyviausiai žaidė Sedrickas Barefieldas, surinkęs 26 taškus.

Pažymėtina, kad neseniai prie „Nevėžio“ vairo stojęs amerikietis Davidas Gale‘as mače naudojo itin plačią rotaciją – dar pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodė net 11 kėdainiečių žaidėjų.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 26 (5/10 trit.) P.anagiotis Kalaitzakis 20, Julius Kazakauskas 14 taškų.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 29, Tadas Rinkūnas 14, Paolo Marinelli 11, Kristupas Žemaitis 9, Artūras Jomantas 8 taškai.

Tuo metu rungtynėse Pasvalyje „Neptūnas“ iš uostamiečio 77:73 (19:19, 22:23, 10:13, 26:18) palaužė vietos „Pieno žvaigždes“ (7/7).

Tai jau antra „Neptūno“ pergalė prieš Gedimino Petrausko auklėtinius šį sezoną.

„Neptūną“ į priekį vedė Matas Jogėla, kuris pelnė 20 taškų ir žaidė rezultatyviausią karjeros mačą LKL, o Norbertas Giga gerino sezono naudingumo rekordą (12 tšk., 5 atk. kam., 18 naudingumo balų).

Neatsiliko ir Džiugas Slavinskas, kuriam 19 taškų – taip rezultatyviausias karjeros pasirodymas lygoje.

Pirmą tarpusavio mačą klaipėdiečiai buvo laimėję 80:74.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 20 (7/8 dvit., 2/6 trit.), Džiugas Slavinskas 19 (4/7 trit.), Norbertas Giga 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 10 (0/5 trit., 5 rez. perd.), Tadas Pažėra 6 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 15, Tomas Lekūnas (8 atk. kam., 1/5 trit.), Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) ir Edgaras Želionis (12 atk. kam.) – po 11, Branko Mirkovičius 10 (7 rez. perd.) taškų.