„Hapoel“ (2/3) trečiadienį namuose minimaliu skirtumu 77:78 (19:12, 30:22, 17:21, 11:23) nusileido G grupės lyderiui Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija, 4/1).

Izraelio žiniasklaidos duomenimis, tai buvo paskutinis mačas žydus treniruojant Odedui Katashui, kuris bus inauguruotas kaip naujasis Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) strategas.

Jį Jeruzalėje pakeis būtent D. Adomaitis, trečiadienio susitikimą sekęs iš tribūnos.

Pirmtakas nepadarė paslaugos 46-erių lietuviui. Norint pratęsti pasirodymą Čempionų lygoje, „Hapoel“ kitą savaitę reikės ne tik įveikti Limožo CSP (Prancūzija, 1/4) ekipą, bet ir viltis, kad kelialapį jau užsitikrinęs „Turk Telekom“ nugalės Aleksandrovaco „Igokea“ (Bosnija ir Hercegovina, 3/2).

Svečiams Jeruzalėje pergalę atnešė Kamaro Baldwino baudos metimas likus žaisti 3 sek. Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo 20 taškų sumetęs Samas Dekkeris.

„Hapoel“ gretose išsiskyrė Thomasas TaShawnas, Tamiras Blattas (abu – po 15 tšk.) ir Chrisas Krameris (14 tšk.)

Standings provided by SofaScore LiveScore

E grupėje, kurioje rungtyniauja vilčių nebeturintis Vilniaus „Rytas“ (1/4), vietą antrame etape rezervavosi Strasbūro SIG (Prancūzija, 4/1), namuose po dviejų pratęsimų 101:94 (13:22, 24:17, 23:19, 22:24, 6:6, 13:6) pranokęs Rygos VEF (Latvija, 3/2).

Šeimininkų gretose siautėjo 31 tašku pasižymėjęs Bonzie Colsonas, Jaromiras Bohačikas pelnė 16 taškų.

Latviams nepadėjo 21 Kyle'o Allmano ir 18 Isaiah Pineiro taškų.

Būtent rungtynėmis namuose su SIG sausio 26 d. debiutinį pasirodymą Čempionų lygoje užbaigs Donaldo Kairio auklėtiniai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)