Pirmąją F grupės dvikovą „Lokomotiv“ pradėjo neužtikrintai – pirmame kėlinyje leido varžovams diktuoti sąlygas aikštėje, tačiau antrame ketvirtyje sugebėjo perimti iniciatyvą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 37:36.

Puikiai pirmąją dvikovos dalį sužaidė M. Kuzminskas, pataikęs visus 5 mestus dvitaškius ir surinkęs 14 taškų.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose, tačiau visiškai pabėgti nuo varžovų nepavyko – likus žaisti paskutinį kėlinį skirtumas liko vos 3 taškai (59:56).

Svečiams pavyko išsiveržti į priekį po spurto 0:5 ir jau aikštės šeimininkai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.

Likus žaisti 2 min. „Lokomotiv“ pakilo į lemiamą šturmą, kur pirmaisiais smuikais griežė tiek M. Kalnietis, tiek M. Kuzminskas.

Vis dėlto pergalės išplėšti nepavyko, svečių ranka metant baudos metimus nedrebėjo.

M. Kuzminskas buvo rezultatyviausias savo komandoje ir sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną. Puolėjas per 32 min. pelnė 21 tašką (8/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, triskart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 25 min. pelnė 6 taškus (0/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Kitas rungtynes „Lokomotiv“ sausio 20 dieną žais išvykoje su Trento „Dolomiti Energia“.

Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 21, Kevinas Hervey 15 (10 atk.k.), Jordanas Crawfordas 13.

Metropolitans 92: Davidas Michineau 19, Anthony Brownas 17, Archie Goodwinas 15, Bastienas Pinault 12, Vitalis Chokoko.