Tiek visų rungtynių, tiek ir lemiamu metu žibėjo graikas K. Sloukas, kuris surinko 24 taškus (5/11 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/5 baudos) ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Jam neblogai talkino 13 taškų sumetęs Saša Vezenkovas.

Svečių gretose siautėjo D. J. Seeley, kuris smeigė 7 tritaškius iš 8-ių ir sukaupė 26 taškus.

Vis dėlto svarbiausias metimas buvo patikėtas ne jam, o Paului Zipseriui: vokiečio šūvis iš toli aidint sirenai skriejo pro šalį.

20 taškų (9/11 dvitaškiai, 2/2 baudos) bavarams pridėjo Jalenas Reynoldsas .

Svarbią pergalę pasiekė ir Stambulo „Anadolu Efes“ (9/9) ekipa, kuri svečiuose 102:80 (29:15, 25:19, 28:25, 20:21) pranoko Vilerbano ASVEL (5/12).

Nuo pat pirmos minutės dominavusius Turkijos atstovus į priekį vedė Vasilijė Micičius, kuris su 23 taškais (3/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 5/5 baudos), 9 rezultatyviais perdavimais ir 35 naudingumo balais pakartojo asmeninį karjeros Eurolygoje rekordą.

Po 16 taškų pasiūlė Shane'as Larkinas ir Chrisas Singletonas.

Šeimininkams 22 taškus sukaupė Norrisas Cole'as (4/4 tritaškiai).

Madrido „Real“ (12/6) klubas antrą kartą sezone neatsilaikė prieš Milano „Armani Olimpia“ (10/7) pajėgas – 76:80 (18:17, 21:22, 10:22, 27:19).

Pablo Laso auklėtiniai, kurių gretose debiutavo naujokas Alexas Tyusas, trečiame kėlinyje atsiliko net 17 taškų skirtumu (41:58), bet vos neišsigelbėjo: lemiamame ketvirtyje jie buvo priartėję iki vieno metimo – 71:74, 74:77.

„Real“ vedliai šį kartą buvo Jaycee Carrollas su 20, Walteris Tavaresas su 14 ir Trey'us Thompkinsas su 13 taškų.

Italų komandos pergalės kalviais tapo Sergio Rodriguezas su 17, Malcolmas Delaney su 14 ir Zachas LeDay'us su 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)