27-erių aukštaūgis jau trečiame kėlinyje ne tik fiksavo savo geriausią pasirodymą puolime, bet ir peržengė tūkstančio pelnytų taškų Eurolygoje žymą. Dabar jo sąskaitoje – 1005 taškai.

Iš viso ketvirtadienį A. Gudaitis surinko 25 taškus (10/13 dvitaškių, 5/6 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Artūras Gudaitis prieš "Panathinaikos"

Iki šiol rezultatyviausias rungtynes klaipėdietis taip pat buvo sužaidęs Atėnuose – 2018 metais dar vilkėdamas Milano „Olimpia“ marškinėlius jis pelnė 20 taškų.

„Zenit“ trečiame kėlinyje pirmavo net 25 taškų skirtumu ir leido jį sumažinti tik mačo pabaigoje. Trečią sykį paeiliui laimėję Xavi Pascualio auklėtiniai toliau kvėpuoja į nugaras Eurolygos favoritams.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 14, Konstantinos Mitoglou 13, Georgios Papagiannis ir Leonidas Kaselakis – po 9, Nemanja Nedovičius ir Benas Bentilis – po 8;

„Zenit“: Artūras Gudaitis 25, Kevinas Pangosas 18 (10 rez. perd.), Willas Thomasas ir Austinas Hollinsas – po 10.

Kitose rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ (8/10) išvykoje palaužė turnyro lentelės kaimynę Berlyno ALBA (7/11) rezultatu 85:73 (24:17, 19:11, 20:21, 22:24).

ALBA: Simone Fontecchio 15, Jaysonas Grangeris 13 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Johannesas Thiemannas 11, Benas Lammersas 10;

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 25, Angelo Caloiaro 16, Draganas Benderis 13, Scottie Wilbekinas ir Ante Žižičius – po 8.