Praėjusį mėnesį „Barcelona“ nutarė nepriimti Th. Heurtelio į komandos autobusą bei lėktuvą, vykusį namo iš Stambulo. Prancūzas svetimoje šalyje buvo paliktas vienas ir turėjo grįžti į Ispaniją kitu reisu.

Toks sprendimas buvo priimtas dėl 31-erių atleto išdavystės – Šarūno Jasikevičiaus schemose neįsipaišęs įžaidėjas žadėjo persikelti į Stambulo „Fenerbahče“, tačiau iš tikrųjų buvo sutaręs su Madrido „Real“.

Šiuo metu Th. Heurtelis yra atskirtas nuo komandos, o sutarties nutraukimo procesas yra sustabdytas.

„Nemalonu, bet toks yra klubo sprendimas, o tai yra aukščiau nei žaidėjų ar trenerių nuomonė. Sprendžia klubas ir mes turime sprendimą gerbti“, – sakė P. Oriola.

Kaip ir Th. Heurtelis, P. Oriola rungtyniauja Barselonoje nuo 2017 metų. Ši situacija kapitonui yra itin nemaloni asmeniškai.

„Tai komplikuota padėtis, kuri mus labai paveikė, o mane dar labiau nei kitus, nes į „Barcą“ su Thomasu atvykome kartu, jis buvo mano kambariokas, turėjome labai artimą ryšį“, – sakė P. Oriola.

Pasak pranešimų spaudoje, šiuo metu Th. Heurtelio paslaugomis domisi Maskvos srities „Chimki“.

Prancūzui gali būti leista išvykti ir į kitą Ispanijos klubą, tačiau tuomet „Barca“ nemokės jam 1,2 mln. eurų siekiančios sutarties nutraukimo kompensacijos.