Lietuvio atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ (9-1) komanda po dviejų pratęsimų 86:82 (29:27, 41:43, 6:6, 10:6) triumfavo prieš Vašingtono „Cougars“ (8-1).

Vašingtono valstybinio universiteto ekipa iki šiol šį sezoną pralaimėjusi nebuvo.

Ą. Tubelis per 32 minutes prie pergalės pridėjo 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį.

18-metis puolėjas antrojo kėlinio pabaigoje atkovojo itin svarbų kamuolį puolime bei metimu iš po krepšio išlygino rezultatą 66:66. Per likusias dvi minutes komandos įmetė dar po du dvitaškius ir turėjo žaisti pratęsimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Bennedictas Mathurinas. Pralaimėtojams 25 taškus surinko Isaacas Bontonas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)