Vienvaldei turnyro lentelės lyderei CSKA komandai tai buvo jau 12-oji pergalė paeiliui.

Nors CSKA ilgą laiką buvo žingsneliu priekyje, pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje baudų metimais Kyle'as Hinesas galėjo išplėšti pergalę šeimininkams. Visgi buvęs ilgametis CSKA kapitonas pataikė tik vieną iš jų, taip išlygindamas rezultatą (80:80) ir perkeldamas mačą į pratęsimą.

Jo metu CSKA krepšininkai buvo šiek tiek pranašesni – lemiamais tapo du taiklūs Danielio Hacketto tritaškiai.

Visgi didžiausių komplimentų tarp CSKA žaidėjų šį kartą nusipelno serbas Nikola Milutinovas. Rungtynių dieną 26-ąjį gimtadienį minėjęs aukštaūgis pagerino Eurolygos puolime atkovotų kamuolių rekordą, jų po varžovų krepšiu sugriebęs net 16.

Iš viso N. Milutinovas pelnė 17 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir surinko 30 efektyvumo balų.

Mike'as Jamesas surinko 20, D. Hackettas – 19, Tornikė Šengelija – 8 taškus. CSKA vertėsi be traumuoto Willo Clyburno.

„Olimpia Armani“ ekipai 21 tašką pelnė Zachas LeDay, 17 – Kevinas Punteris, 14 – Malcolmas Delaney, 13 – Shavonas Shieldsas.

Pažymėtina, kad CSKA kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 57-32, maskviečiai iš viso puolime atkovojo 28 kamuolius.

Išsilaikyti kovoje „Olimpia Armani“ leido nedidelis klaidų skaičius – per 45 min. šeimininkai prarado tik 9, o CSKA – 16 kamuolių.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)