Serbo Igorio Kokoškovo treniruojama Turkijos komanda 81:59 (15:19, 23:13, 21:10, 22:17) nugalėjo svečius iš Prancūzijos – Vilerbano ASVEL (5/11).

Pirmajame kėlinyje leidę prancūzams pasidžiaugti, vėliau aikštės šeimininkai visiškai perėmė inciatyvą, o po pertraukos jų persvara tapo triuškinama.

E. Ulanovas mačą pradėjo starto penkete, ant parketo praleido 13 min., per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, 1 kamuolį perėmė, išprovokavo 3 pražangas, pats prasižengė 2 kartus ir surinko 3 efektyvumo balus.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Janas Vesely ir Marko Guduričius, pelnę po 16 taškų. Melihas Mahmutoglu ir Nando De Colo pridėjo po 12 taškų.

Pralaimėjusiems 11 taškų surinko Davidas Lighty, 10 – Norrisas Cole'as. Svečiai vertėsi be Guerschono Yabusele ir aukštaūgio Moustapha Fallo.

Abi ekipos šiose rungtynėse dažnai klydo. „Fenerbahče“ prarado 16, o ASVEL – net 21 kamuolį.

Kitose rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (6/11), vadovaujama naujojo trenerio Dejano Radonjičiaus, namie dramatiškai 74:71 (22:15, 26:22, 9:9, 17:25) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (5/11).

Likus 3 min. šeimininkai pirmavo 11 taškų (68:57), tačiau likus žaisti 35 sek. svečiai išlygino rezultatą (68:68). Visgi lemiamu metu serbų ekipos žaidėjų rankos metant baudas nedrebėjo.

Rezultatyviausias „Crvena Zvezda“ gretose buvo Corey Waldenas su 17 taškų. 13 taškų pridėjo Quino Colomas, 11 – Ognjenas Dobričius.

„Panathinaikos“ 20 taškų surinko Ioannis Papaetrou, 16 (2/10 trit.) – Nemanja Nedovičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)