Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8-8) namie po atkaklios kovos palaužė „Valencia“ klubą 71:70 (17:30, 22:17, 16:11, 16:12).

Įtemptame mūšyje likus žaisti 4 minutes R. Giedraitis įmetė svarbų dvitaškį ir išvedė baskus į priekį 68:66, ir nors Samas Van Rossomas lygino rezultatą (68:68), pergalingu tapo Achille Polonara tritaškis likus žaisti 2 minutes – 71:68.

Valensijos ekipa lemiamu metu klydo ir mėtė pro šalį, todėl šeimininkai atsilaikė per likusį laiką nepelnydami nė vieno taško.

R. Giedraitis per 31 minutę pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 2/7 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per 17 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 5 naudingumo balus.

„Baskonia“: Achille Polonara 18 (7 atk. kam., 26 n.b.), Rokas Giedraitis 14, Alecas Petersas ir Luca Vildoza po 11.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 16, Fernando San Emeterio 11, Klemenas Prepeličius 10.

Tuo metu Artūro Gudaičio atstovaujama komanda išvykoje 78:72 (18:22, 19:13, 25:17, 16:20) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (7-10) ekipą.

„Zenit“ trečiajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo dviženklį pranašumą 62:46. Apčiuopiamą pranašumą svečiai turėjo ir ketvirtojo kėlinio viduryje – 73:62.

Paskutinėmis minutėmis Xavi Pascualio auklėtiniai vos neprisižaidė. Likus žaisti minutę „Maccabi“ pasivijo 72:75, o K.C. Riversas nepataikė iš toli.

Vis dėlto tuomet pro šalį metė ir Scottie Wilbekinas, ir nors Mateušas Ponitka įmetė tik vieną baudos metimą iš dviejų (76:72), S. Wilbekinas paskutinėmis sekundėmis prametė dar du tritaškius ir galutinai sudaužė šeimininkų viltis išsigelbėti.

A. Gudaitis per 14 minučių pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18, Tyleris Dorsey 13, Ante Žižičius ir Elijah Bryantas po 10.

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Mateušas Ponitka 14 (7 atk. kam.), Kevinas Pangosas 11.