Rungtynių pradžioje iniciatyvą perėmęs „Zenit“ aikštės šeimininkus galutinai palaužė po didžiosios pertraukos, kai spurtavo 13:0 ir laimėjo trečią kėlinį 30:12.

Ketvirto ketvirčio pradžioje svečiai pirmavo 20 taškų skirtumu ir gerokai atsipalaidavo, vis dėlto pergalę savo rankose išsaugojo. 16:0 spurtą surengę „Astana“ krepšininkai tik sugebėjo apkarpyti triuškinamą skirtumą.

Vienu pagrindinių pergalės kalvių buvo A. Gudaitis. Starto penkete žaidęs lietuvis per 25 min. pelnė 18 taškų (8/12 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, dukart suklydo, perėmė kamuolį ir blokavo metimą, prasižengė 3 kartus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Rezultatyviau ir naudingiau už jį žaidė tik Willas Thomasas. Jo sąskaitoje 19 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 24 naudingumo balai. Svečiams gerai talkino buvęs žalgiriečiai.

Kevinas Pangosas pelnę 7 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų, o KC Riversas – 8 taškus ir 10 naudingumo balų.

„Astanos“ ekipoje išsiskyrė Martinas Meieris – 17 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai, Devynas Marble'as – 14 taškų ir Jeremiah Hillas – 10 taškų.

Permainingose rungtynėse Kazanėje vos sveiką kailį išnešė čempionų titulą ginantys Maskvos CSKA (8-2) krepšininkai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 83:76 (18:17, 22:24, 18:16, 25:19) nugalėjo vietos UNICS (5-4) komandą.

Daugiau klydę maskviečiai (15:9) pagirtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių (46:27). CSKA aikštės šeimininkų pasipriešinimą palaužė paskutiniame kėlinyje, kai skirtumą likus žaisti kiek daugiau nei minutę padidino iki 14 taškų (83:69).

UNICS: Isaiah Canaanas 36, Nate'as Woltersas 17.

CSKA: Mike'as Jamesas 22, Tornike Šengelija 18 (12 atk.k.), Darrunas Hilliardas 16.