Trečią vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užimantis „Rytas“ trečiadienį FIBA Čempionų lygos rungtynėse svečiuose 60:94 krito prieš Rygos VEF ir stipriai sukomplikavo savo galimybes patekti į kitą etapą. Vilniečiai turės laimėti likusius du mačus ir laukti palankių rezultatų kitose arenose.

Po tragiškų rungtynių Rygoje „B tribūna“ teigė, jog sirgalių kantrybė turi ribas, o treneris ir direktorius turi prisiimti atsakomybę. Vis dėlto J. Jankauskas paprašė supratimo – už darbą sunkiomis sąlygomis D. Kairys ir jo auklėtiniai yra nusipelnę palaikymo.

„Aistruolių norime atsiprašyti už nepateisinamus pastarojo meto komandos rezultatus. Jie visiškai prasilenkia su išsikeltais sezono tikslais. Taip pat norime užtikrinti, kad nėra labiau „Ryto“ nesėkmes išgyvenančių žmonių už klubo viduje dirbančius.

Šią akimirką mes norime išreikšti visišką palaikymą trenerių kolektyvui ir žaidėjams. Puikiai suprantame su kokiais sunkumais nuo pat sezono pradžios teko susidurti komandai.

Šiais žodžiais neieškoma pasiteisinimų. Tačiau negalima neatsižvelgti, kad situacija dėl traumų ir viruso klube stabilizavosi tik prieš kelias dienas. Norime užtikrinti, kad darbas organizacijoje vyksta nuolatinis, o visų troškimas yra tik vienas – padovanoti aistruoliams pergales.

Viso „Ryto“ klubo vardu norime padėkoti fanams už palaikymą sudėtingą akimirką. Ramaus Kūčių vakaro Jums ir Jūsų šeimoms. Stipriausios sveikatos ir gražių Šv. Kalėdų.

Pagarbiai, „Ryto“ klubo direktorius Justas Jankauskas“, – rašoma „Facebook“ tinkle išplatintame „Ryto“ pranešime.