Beveik nuo pat pirmojo kėlinio pradžios rungtynių kontrolę perėmę svečiai iš Vitorijos sėkmingai išlaikė Ettore Messinos auklėtinius sau už nugaros visą pirmą dvikovos dalį, o po didžiosios pertraukos skirtumą padidino iki dviženklio – 55:45.

Paskutinį kėlinį itin sėkmingai pradėjusi „Baskonia“ šovė į priekį ir grėsmingai nutolo – skirtumas pasiekė 16 taškų (79:63), tačiau „Armani“ atsakė pakildami į lemiamą šturmą ir laimėdami atkarpą 16:2.

Likus žaisti mažiau nei minutę stringanti Vitorijos komanda pirmavo vos 2 taškais (81:72), tačiau lemiamą metimą su pražanga pataiko ir tašką šiose rungtynėse padeda Pierria Henry – 84:79.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, suklydo triskart, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 22 min. pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), tkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir surinko 10 naudingumo balų.

Armani“: Kevinas Punteris 15, Malcolmas Delaney 12, Luigi Datome 11, Shavonas Shieldsas ir Sergio Rodriguezas po 9, Kyle'as Hinesas 8, Zachas LeDay 7 (8 atk.k.).

Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Pierria Henry 15 (8 rez.p., 7 klaidos), Tonye Jekiri 12 (12 atk.k.), Rokas Giedraitis 11, Youssoupha Fallas 10.

„Baskonia“ paskutines šių metų Eurolygos rungtynes žais gruodžio 29 dieną namie su Valensijos „Basket“, o „Armani“ – gruodžio 30 dieną savo aikštėje susigrums su Maskvos CSKA.

7-ą pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje patyrė turnyro autsaiderė Maskvos srities „Chimki“ (2-14) komanda. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai trečiadienį išvykoje 82:88 (13:16, 16:29, 23:14, 30:29) turėjo pripažinti Valensijos „Basket“ (10-6) krepšininkų pranašumą.

Atkakliai Valensijoje prasidėjusiose rungtynėse aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą antrame kėlinyje, kai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį 28:18. R. Kurtinaičio auklėtiniai po tokio nokdauno nesugebėjo atsigauti ir slydo į vis gilesnę duobę – po didžiosios pertraukos skirtumas pasiekė 20 taškų ribą (51:31).

Vis dėlto rankų „Chimki“ krepšininkai nenuleido – po 8 taškų iš eilės be atsako išsijudinę svečiai sumažino skirtumą iki 3 taškų (55:52) ir atkūrė baigiančią užgesti intrigą.

Visiškai perimti kontrolės aikštės šeimininkai R. Kurtinaičio auklėtiniams neleido ir triumfavo sėkmingai sužaidę paskutinį ketvirtį.

Paskutines šių metų Eurolygos rungtynes „Chimki“ žais gruodžio 29 dieną namie su Pirėjo „Olympiakos“, o Valensijos ekipa tą pačią dieną stos į dvikovą su Vitorijos „Baskonia“.

Basket“: Martinas Hermannssonas 16, Derrickas Willimsas 15, Bojanas Dubljevičius 11, Mike'as Tobey ir Klemenas Prepeličius po 10.

Chimki“: Errickas McCollumas 16, Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 11, Jonas Jerebko, Dairis Bertanis ir Jordanas Mickey po 9, Janis Timma 8.