Ketvirtajame kėlinyje dominavęs sostinės klubas namuose 105:81 (19:21, 31:16, 24:31, 31:13) sutriuškino Prienų „CBet“ (4-9) ekipą.

Trečiojo ketvirčio viduryje „Rytui“ pirmaujant 62:50 teisėjai skyrė pražangą Arnui Butkevičiui, kuris su tokiu sprendimu nesutiko ir buvo nubaustas technine pražanga.

Netrukus prieš teisėją stojo ir į aikštelę žengęs D. Kairys, kuriam nedelsiant buvo skirta diskvalifikacinė pražanga. Visą likusią mačo dalį vilniečiams nurodymus dalino asistentas Giedrius Žibėnas.

Mindaugas Sušinskas po D. Kairio išvarymo sumetė 6 baudų metimus iš eilės, Dominykas Domarkas pridėjo tritaškį ir prieniškiai prisivijo 59:62.

Įspaustas į kampą „Rytas“ nesutriko. Prieniškiams ketvirtajame kėlinyje ėmė stigti jėgų, o vilniečiai didino tempą. Likus sužaisti dar pusę kėlinio, intrigos šiame mače nebeliko.

Lietuvos vicečempionai ženkliu pranašumu laimėjo kovą dėl kamuolių (48:31). Be to, pastaruoju metu užstrigusi vilniečių toliašaudė artilerija šiose rungtynėse vėl parodė, ko yra verta, ir pataikė 13 iš 26 tritaškių (50 proc. taikl.).

Prieniškiams Mindaugas Sušinskas pelnė 25 taškus. Puolėjui tai buvo rezultatyviausios „Betsafe-LKL“ karjeros rungtynės.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 23 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Martynas Echodas 16 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Maurice'as Ndouras ir Ryanas Boatrightas po 13 taškų.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 25 (5/7 trit., 25 naud. bal.), Dominykas Domarkas 15 (5/7 trit.), Einaras Tubutis 14, Marquisas Wrightas 13 taškų.

Vilniečiai lieka 3-oje pozicijoje „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje. Per praeitas penkias rungtynes vos kartą laimėję vilniečiai kovoje dėl 2-osios pozicijos turi laukti „Lietkabelio“ (7/3) klaidų.

Prieniškiai pralaimėjo 6 kartą iš eilės ir lieka 7-ti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (130)