Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15) sutriuškino Belgrado „Crveną Zvezdą“ (5/11) ir pakilo į penktą turnyro lentelės vietą.

Beveik viską rungtynių pradžioje pataikę „Zenit“ krepšininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo 30:12, o antrojo pradžioje atitrūko dar labiau – 40:16.

Ir nors be savo lyderio Jordano Loydo į Rusiją atvykusi „Crvena Zvezda“ po pertraukos buvo priartėjusi iki vienženklio atstumo (48:40), intriga šiame mače taip ir nepakvipo: ketvirtame kėlinyje komandas skyrė net 33 taškai – 93:60.

Šeimininkai sumetė 16 tritaškių iš 26 bandymų (62 proc.).

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 17 su puse minutės surinko 12 taškų (4/5 dvitaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 1 atšokusį kamuolį, blokavo 1 metimą ir finišavo su 15 naudingumo balų.

23 taškus pelnė K. C. Riversas (7/8 tritaškiai), 17 – Kevinas Pangosas (3/4 tritaškiai), 13 – Billy Baronas.

Svečiams 13 taškų sukaupė Johnny O'Bryantas III, 10 – Dejanas Davidovacas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)