„Barca“ namie 88:74 (13:12, 26:17, 33:27, 16:18) susitvarkė su Badalonos „Joventut“ ekipa, kurios garbę gina du ilgamečiai katalonų žaidėjai Ante Tomičius bei Pau Ribas.

Šie krepšininkai prieš rungtynes buvo pagerbti, tačiau rungtynėms prasidėjus pagarbos nesulaukė – antrajame kėlinyje šeimininkai pabėgo į priekį, o po pertraukos pradėjo varžovų triuškinimą.

Š. Jasikevičius į aikštelę išleido visus 12 registruotų krepšininkų. Rezultatyviausiai žaidė 18 taškų įmetęs Adamas Hanga. Nickas Calathesas pridėjo 10 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

P. Ribas sugrįžimo į „Palau Blaugrana“ rungtynėse pelnė 11 taškų, o A. Tomičius – 6.

Kitose rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ namie 79:72 (18:20, 21:18, 23:18, 17:16) įveikė Tenerifės „Iberostar“.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Tadas Sedekerskis. Puolėjas per 17 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

R. Giedraitis per 32 minutes įmetė 15 taškų (1/4 dvit., 3/9 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

15 taškų surinko ir Zoranas Dragičius. Jiedu nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausi.

Retą pergalę ACB lygoje pasiekė ir nuo dugno atsiplėšė Bilbao „RETAbet“ komanda su Arnoldu Kulboka ir Regimantu Miniotu.

Alexo Mumbru auklėtiniai svečiuose 74:70 (13:14, 17:20, 25:19, 19:17) palaužė Fuenlabrados „Urbas“ krepšininkus.

A. Kulboka per 23 minutes įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

17 minučių žaidusio R. Minioto sąskaitoje – 13 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.